Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) Software tester pro práci na vývoji informačních systémů v oboru knihoven a paměťových institucí. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 22000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: Pančava 415/11, 696 01 Hodonín. Kvalifikační předpoklady: vzdělání VŠ, znalost metodik testování a tvorby dokumentace, znalost programování a práce s databázemi, znalost webových technologií, HTTP, XML, Javascript, WS, REST. Výhodou je znalost: některého z nástrojů pro automatizované testování, verzovacích systémů (SVN, Git), nástrojů pro bug reporting, platformy Intersystems Caché, problematiky metadatových schémat. Další požadavky: aktivní přístup k řešení problémů, schopnost analytického myšlení, zájem o nové technologie a další vzdělávání, spolelivost, důkladnost, samostatnost při řešení úkolů, schopnost a ochota práce v týmu, schopnost plně rozumnět technické angličtině. Stravenky, doplňování znalostí v oboru formou účasti na školeních a odborných akcích, odborný růst, zabezpečení ubytování v průběhu zaškolení a zapracování, práce v přátelském kolektivu, ve stabilní renomované společnosti, práce z domu (po zaškolení a nutném zapracování). Kontakt na mail: piskula@cosmotron.cz . VŘ není zatím určeno, po domluvě... Pracoviště: Cosmotron Bohemia, s.r.o., Pančava, č. 415, Hodonín, okres Hodonín, 695 01 Hodonín 1. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: LiborPiškula, +420 724 242 250, piskula@cosmotron.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín, poslední změna: 2017-01-14T00:44:53.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Software tester pro práci na vývoji informačních systémů v oboru
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Hodoníně
Kraj: Jihomoravský
Okres: Hodonín
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 22000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Pančava 415/11, 696 01 Hodonín. Kvalifikační předpoklady: vzdělání VŠ, znalost metodik testování a tvorby dokumentace, znalost programování a práce s databázemi, znalost webových technologií,HTTP, XML, Javascript, WS, REST. Výhodou je znalo...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Cosmotron Bohemia, s.r.o.
Ulice: Pančava
Obec: Hodonín
: Hodonín
Kontaktní osoba: LiborPiškula
Kontaktní telefon: +420 724 242 250
Kontaktní email: piskula@cosmotron.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.