Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí Správce informačních technologií. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 29000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Jedná se o výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb.. Uvedený plat bude přiřazen na základě doložené praxe, je možné jeho navýšení osobním příplatkem. Předpoklady dle zákona č. 312/2002 Sb.: - státní občanství České republiky, popřípadě trvalý pobyt v České republice u cizích státních občanů, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka a splnění dalších předpokladů pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání s možností výjimky při nesplnění potřebného vzdělání při dosažení vyššího odborného nebo středoškolského vzdělání v souladu s ustanovením § 3 NV 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - znalost samostatné systémové činnosti v oblasti výpočetní techniky, koordinace servisu a údržby, správy dat . znalost operačního systému Windows 10 a kancelářského SW MS Office 2016 . znalost problematiky síťového provozu (firewall, IPS, switch) . samostatnost, přesnost a spolehlivost, analytické, koncepční, tvůrčí, organizační a komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k řešení problémů - výhodou – obor vzdělání informatika . výhodou – znalost správy a podsystémů IS VERA Radnice . výhodou – přehled v právních předpisech v rozsahu činnosti obce . výhodou – praxe v jakékoliv činnosti shodné s druhem práce - řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení Náplň práce: - zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky; metodické usměrňování uživatelů; definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému (např. se správou operačních systémů databází, sítí, případně dodavateli). Zájemci se mohou hlásit: - zasláním přihlášky a ostatních dokladů na adresu: Městský úřad Kojetín, Masarykovo nám. 20, 752 01 Kojetín a to v zalepené obálce s nápisem "Neotvírat - výběrové řízení - správce informačních a komunikačních technologií". Termín pro podání přihlášky: do 12.12.2016 - 11:30 hodin. Poznámka: Bližší informace, přihláška a její náležitosti na www.kojetin.cz, sekce aktuality - výběrová řízení; tel.: 581 277 404 nebo 608 981 971 - Bc. Jiří Stav, tajemník - e-mail: j.stav@radnice.kojetin.cz .. Pracoviště: MĚSTO KOJETÍN, Masarykovo náměstí, č. 20, Kojetín, okres Přerov, 752 01 Kojetín. Informace: JiříStav, +420 581 277 404, j.stav@radnice.kojetin.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kojetín, poslední změna: 2016-11-22T01:45:30.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Správce informačních technologií
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Přerově
Kraj: Olomoucký
Okres: Přerov
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 29000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Jedná se o výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb.. Uvedený plat bude přiřazen na základě doložené praxe, je možné jeho navýšení osobním příplatkem. Předpoklady dle zákona č. 312/2002 Sb.: - státní občanství České republiky, popřípadě trvalý poby...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MĚSTO KOJETÍN
Ulice: Masarykovo náměstí
Obec: Kojetín
: Kojetín I-Město
Kontaktní osoba: JiříStav
Kontaktní telefon: +420 581 277 404
Kontaktní email: j.stav@radnice.kojetin.cz
Kraj: Olomoucký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.