Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Programátoři počítačových aplikací specialisté . Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Požadovaná kvalifikace a odborné požadavky VŠ vzdělání technického směru (alespoň Bc.) Komunikativní znalost Anglického jazyka Znalost JavaScript a CSS Zkušenost s nástroji potřebnými pro vývoj aplikací JavaScript a CSS Vývojář se podílí na všech částech vývojového cyklu od analýzy až po testování. Vývoj probíhá v úzké splupráci se zahraničními kolegy a hlavním jazykem pro komunikaci a dokumentaci je angličtina. Vytváření nových aplikací a funkčností Tvorba specifikací Implementace funkčností dle specifikace Odstraňování chyb Revize kódu Testování Optimalizace Komunikace se zákazníkem Registrace požadavků a chyb s využitím Issue tracking systému Podíl na projektovém řízení – reporting Výhodou je Znalost Java Zkušenosti s využitím REST služeb v _javascript_ aplikaci Úpravy grafického návrhu aplikace v HTML, CSS Zkušenost s návrhem user interface Znalost Java Znalost Eclipse Zkušenosti s vývojem pro telefony i tablety Znalost některého verzovacího systému (svn, GIT) Znalost některého Issue tracking systému (Bugzilla) Znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji software Znalost metod a nástrojů projektového řízení Samostatnost Vzdělání v IT VŠ vzdělání technického směru (alespoň Bc.) Znalost Německého jazyka i jen pasivní Řidičský průkaz skupiny B. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: SYSTEK SWHW, s.r.o., Kamenná, č. 173, Brno, okres Brno-město, 639 00 Brno 39. Informace: DaliborSvoboda, +420 517 541 616, systekswhw@systekswhw.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-11-19T01:14:49.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 30000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadovaná kvalifikace a odborné požadavky VŠ vzdělání technického směru (alespoň Bc.) Komunikativní znalost Anglického jazyka Znalost JavaScript a CSS Zkušenost s nástroji potřebnými pro vývoj aplikací JavaScript a CSS Vývojář se podílí na všech část...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: SYSTEK SWHW, s.r.o.
Ulice: Kamenná
Obec: Brno
: Štýřice
Kontaktní osoba: DaliborSvoboda
Kontaktní telefon: +420 517 541 616
Kontaktní email: systekswhw@systekswhw.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.