Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci Specialista podpory on-line služeb. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 45000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-15. Volných pracovních míst: 1. Co vás čeká podpora on-line služeb pro automobily v oblasti IT a techniky vozu koordinace aktivit souvesejících s řešením příchozích požadavků na podporu (ticketů) delegování ticketů na odborníky distribuce klíčových a aktuálních informací spolupráce s technickým vývojem a IT pro zajištění vyřešení hlášených problémů reporting pro management spolupráce v mezinárodním týmu - denní komunikace v EN nebo DE jazyce (telekonference) Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít systematický přístup schopnost analytického myšlení - analýza chyb technické myšlení (IT, elektro, automotive) zájem o segment moderních technologií v automobilech (on-line služby, integrace SmartPhone s vozem, apod.).. Pracoviště: Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - sídlo, Českobratrské náměstí, č. 1321, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav, 293 01 Mladá Boleslav 1. Požadované obory vzdělání: Informatické obory. Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: LenkaOumrtová, +420 739 392 726, personal@hud.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav, poslední změna: 2016-09-27T15:13:49.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Správce informačního systému
Upřesnění pozice: Specialista podpory on-line služeb
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Mladé Boleslavi
Kraj: Středočeský
Okres: Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Informatické obory
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 45000
Pracovní poměr od: 15.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Co vás čeká podpora on-line služeb pro automobily v oblasti IT a techniky vozu koordinace aktivit souvesejících s řešením příchozích požadavků na podporu (ticketů) delegování ticketů na odborníky distribuce klíčových a aktuálních informací spolupráce ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
Ulice: Českobratrské náměstí
Obec: Mladá Boleslav
: Mladá Boleslav II
Kontaktní osoba: LenkaOumrtová
Kontaktní telefon: +420 739 392 726
Kontaktní email: personal@hud.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.