Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci . Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 80000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. První kontakt e-mailem! Implementace a udržování celofiremního systému pro automatické testování SW - vývoj automatických testů pro již existující SW, který byl vyvinut bez zřetele na budoucí potřebu automatického testování - vývoj interního nástroje pro testování výkonnosti a zátěže - 6+ let praxe v QA - 6+ let praxe s automatizací testů pro aplikace psané v Java, JavaScript, .Net - znalost konceptů systémů TDD/BDD, REST API, SQL, Scala, Gatling, Python, Docker, Jenkins - znalost ruského a anglickéh jazyka na úrovni pokročilý Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Vhodné pro cizince. Pracoviště: StraightShot s.r.o, Jiráskova, č. 229, Brno, okres Brno-město, 602 00 Brno 2. Informace: JiříBernovský, +420 530 514 301, jiri.bernovsky@snapshot.travel . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-10-27T09:44:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 30000
Mzdové rozpětí do: 80000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: První kontakt e-mailem! Implementace a udržování celofiremního systému pro automatické testování SW - vývoj automatických testů pro již existující SW, který byl vyvinut bez zřetele na budoucí potřebu automatického testování - vývoj interního nástroje ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: StraightShot s.r.o
Ulice: Jiráskova
Obec: Brno
: Veveří
Kontaktní osoba: JiříBernovský
Kontaktní telefon: +420 530 514 301
Kontaktní email: jiri.bernovsky@snapshot.travel
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.