Datum:
17.6.2016
WebID:
WPCK5P

Hyosung GD 250i Naked, nakedbike

Typ inzerátu: Nabídka
Značka: Hyosung
Model: GD 250i Naked
Typ: nakedbike
Objem: 250 ccm
Výkon: 22 kW
Odpočet DPH: Ano
Nové / ojeté: nové
Cena: 93 890
Město: Jaroměř
Ulice: Husova
Kraj: Královehradecký
Okres: Náchod

Popis

Hyosung GD 250i Naked, nakedbike, objem 250 ccm, výkon 22 kW, odpočet dph Úplně nový model, který vyvinula společnost Samp; T Motors do jejiž koncernu patří značka HYOSUNG, aby uspokojila velkou poptávku a tím rozšířila svoji modelovou sérii o další generaci. Projekt X – 5 je v podstatě projekt skládající se ze série jednoválců o objemu 250 ccm a model GD 250i N EXIV byl vybrán jako první krok tohoto projektu. Je navržen tak, aby změnil hodnoty současných nízkoobjemových motocyklů existující na současném trhu. Všechny komponenty motocyklu HYOSUNG GD 250i N EXIV jsou optimalizovány pro maximalizaci základních jízdních vlastností a zároveň se zaměřením na minimalizaci zbytečných komponentů.

Firma: Motomach3
Telefon: 774 127 866
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

Motomach3
Adresa: Husova 143 55101 Jaroměř - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám