Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Hovawart
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

Torry je zhruba tříletý, krásný, milý a stále veselý pes většího vzrůstu. Rychle důvěřuje každému, kdo na něho netlačí. Je velmi přátelský a kontaktní. Z fenek je úplně nadšený a nevadí mu ani jejich odmítavý postoj, když na ně moc dotírá. Je snadno ovladatelný, velice poslušný, mazlivý a umí hezky komunikovat. Snaží se při každé příležitosti zavděčit jen za pohlazení a vzájemnou důvěru. V místnosti se zpočátku dobře necítil, ale i uvnitř se zklidnil a teď se snaží dovnitř vecpat kdykoliv má příležitost. Jeho "výuku" zvládne i proškolené odrostlé dítě. Aktualizace 6.11.2016 - Torry byl prověřen na případný zájem o útěk a prošel. Z toho důvodu už běhá na Vlčárech bez couračky, což mu viditelně zlepšilo náladu. Kamarádí se s ostatními psy, pořád se lísá, chce mazlit a doma se od pana Desenského nehne na krok. Jeho ovladatelnost přes povely je na hodně vysoké úrovni a získal tím jeho naprostou důvěru. Kontak na pana Desenského - +420777600690

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Jak pomoci: Grafika, web, PR, Domácí depozita

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám