Hospodyně v domácnostech hospodyně pro domácnost,

Hospodyně v domácnostech hospodyně pro domácnost, úklidový/á pracovník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9800 Kč, max. 11000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-09. Volných pracovních míst: 1. Práce nejprve na dohodu!! Zaměstnanec se na dohodu o provedení práce zaučí a zacvičí na provádění úklidových prací pro klienty a pokud potvrdí svoje kvality bude s ním uzavřena pracovní smlouva. Možno OZP - přizpůsobení pracovní doby zdravotnímu stavu popř. časovým možnostem uchazeče. Úklidové práce v domácnostech - bytech, domech. Úklid společných prostor bytových domů. Práce v týmu. Požadavky: manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, důslednost a pracovitost. Podmínkou zaslání životopisu na adresu: agentura@svatavad.cz , případný telefonický kontakt v době 8.00-17.00 hod na č. 607 043 553 - p. Dvořák.. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Ing. Svatava Dvořáková - pracoviště Blansko, Blansko, okres Blansko, . Informace: JiříDvořák, +420 607 043 553, agentura@svatavad.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko, poslední změna: 2016-11-09T02:04:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: hospodyně pro domácnost, úklidový/á pracovník/ce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Blansku
Mzdové rozpětí od: 9800
Mzdové rozpětí do: 11000
Pracovní poměr od: 9.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Práce nejprve na dohodu!! Zaměstnanec se na dohodu o provedení práce zaučí a zacvičí na provádění úklidových prací pro klienty a pokud potvrdí svoje kvality bude s ním uzavřena pracovní smlouva. Možno OZP - přizpůsobení pracovní doby zdravotnímu stavu ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Ing. Svatava Dvořáková
Obec: Blansko
Kontaktní osoba: JiříDvořák
Kontaktní telefon: +420 607 043 553
Kontaktní email: agentura@svatavad.cz
Kraj: Jihomoravský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.