Datum:
27.9.2016
WebID:
W62C94

Hledáme fenku Abby

Typ inzerátu: Poptávka
Rasa: Kříženec
Pohlaví: fena
Štěně: Ne
Stáří: 4
Cena: Dohodou
Kraj: Praha
Okres: Praha 4

Popis

Kříženec. Prosíme o pomoc při hledání fenky Abby, ztratila se 24.9.2016 v Praze Braníku. Jedná se o dlouhosrstého křížence černé barvy s hnědým pálením, stáří 4 roky, menšího vzrůstu. Měla černý látkový obojek s modrými tlapičkami a umělohmotnou modrou sponou, šedý obojek proti blechám. Poslední informaci máme, že ji viděli okolo 11 hod. pobíhat po Jižní spojce na úrovni sjezdu na Braník. Místo jsme projížděli z obou směrů, ale nikde jsme ji nenašli. Budeme rádi za jakoukoli informaci. Děkujeme.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám