German speaking juniors wanted - Accounts Payable

The Accounts Payable team is focused on the review of all supplier invoices for documentation and approval prior to payment. The Accounts Payable specialist provides assurance with respect to Payables agreed principles compliance and will monitor the supplier accounts to ensure payments are up to date. Role specification. Accounts Payable Processing – posting and parking invoices based on company processes. Matching purchase orders to invoices (PO invoices), or using coding to book the invoices (NON PO invoices). Checking invoices to ensure that all relevant information is present. Returning invoices to the vendor where required information is missing. Preparing payment runs and manual payments. Managing the resolution of invoice queries from both internal & external sources. Supplier statement reconciliation. Perform payment runs (BACs, CHAPS, cheques...).

Nabízíme

 • We offer.
 • We will teach, mentor and train you.
 • We let you to work flexible hours.
 • You will get 1 week of holidays extra.
 • Cafeteria program (can be used for pension insurance too).
 • Meal tickets and much more ...
 • Once you would like to grow within the company - use our Rotation program!

Požadujeme

 • Candidate´s profile.
 • Understanding and interest in finance.
 • Good knowledge of English.
 • At least B2 German knowledge.
 • Experience with MS Excel.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha
Město: Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Aneta Neubauerová
Telefon: 734 288 912
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.