Datum:
7.2.2017
WebID:
W8SH8D

Foxteriér hladkosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Foxteriér hladkosrstý
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

NENACHÁZÍ SE V ÚTULKU - ale v dočasné péči u Roudnice nad Labem.  Brok ja sedmiletý hladkosrstý foxteriér bez PP, má atletickou postavu po anglických rodičích, je nádherně zbarvený. Pán který si Broka pořídil brzy zemřel a panička se o psa nestarala, ani nevenčila a pejska pořád peskovala a trestala. Brok je vhodný pro zkušenější páníčky. Temperamentem, samostatností, dravostí a energičností se výrazně liší od ostatních plemen. Jako všichni teriéři je při nedostatku vyžití dost hlasitý. Určitě  není vhodný do bytu a do města. V domku se zahradou na vesnici nebo okraji města bude spokojený. Počáteční sžívání usnadní kotec, na který je zvyklý. Na noc může do domu, ale v nepřítomnosti majitele by byl v místnosti zoufalý. V dočasné péči je u rodinného domku, spí ve vytápěné místnosti ze které může kdykoli vyběhnout - velmi dobře hlídá. Mohl by i do zateplené boudy, ale ne během zimy, kdy je zvyklý na topení. Jako typický foxteriér není slučitelný s jinými domácími zvířaty (kočky, hlodavci, slepice...). Fenky ve společné domácnosti snáší, ale nepříjemně žárlí - bude jemu i majiteli lépe pokud bude jako jedináček. Je to vyloženě sportovní pes pro aktivního majitele . Jeho energie je téměř nevyčerpatelná. Miluje dlouhé vycházky, aportování (nosí až do klína), plavání a přetahování. S paní v dočasce chodí na brusle a je nadšený. Podzimní záliba je hrabání myšiček. Většina aktivit probíhá na vodítku. Používají se stopovačky 10 a 20 metrů. Jeho lovecký pud je neovladatelný. Poslouchá výborně pokud něco neodvede jeho pozornost (pes, kočka, zajíc), pak ani nevnímá povely. (Pokud zdrhne za zvěří v okolí domova kde to zná, vrátí se.) S pejsky vychází v závislosti na zdatnosti psovoda. Pokud psovod reaguje správně  a druhý pes je v klidu, je nekonfliktní. Pokud druhý pes iniciuje konflikt, bez zaváhání jde do rvačky. Ve rvačkách nikdy neublížil, spíš si sám odnesl rány.  K dětem od cca 12 let je vhodný. :-) Brok je čipovaný, očkovaný, kastrovaný, odčervený a zcela zdráv. Adopční polatek je 500, -Kč. Máte­-li o Broka zájem, prosím volejte Karlu 603 99 11 77  (případně pište SMS občas nemá signál) nebo pište na voriskov@gmail.com Brok se nenechází v útulku, ale v dočasné péči kousek od Roudnice nad Labem. (Dovoz do Prahy není problém)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám