Datum:
7.2.2017
WebID:
WT8F6E

Flat coated retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Flat coated retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Vrací se nám do útulku náš bývalý svěřenec. Toto je popis od současného majitele.     Je to kříženec flat coat retrievera a asi kokra, ale to je jen doměnka. Staří je cca 5 let, nevíme přesně, jelikož je z útulku. Velmi hodný a přátelský mazel. Je hodný i na děti. Ale velice temperamentní a potřebuje hodně pohybu, což mu v současné době nemůžeme dopřát.Má  problém  s ostatními psi, zejména pokud je jeden ze psů na vodítku. Chůze na vodítku mu celkově dělá problém. Zvládá základní příkazy a přiběhne i na zavolání. Težce snáší samotu, proto nedoporučuji nechávat samotného v bytě, štěká. Ideálně na zahradu a pro člověka, který na něj bude mít čas, dlouhé procházky a minimum času o samotě.   V případě potřeby dalších informací mne kontaktujte na tel. 605 916 108

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po dohodě
Úterý:po dohodě
Středa:po dohodě
Čtvrtek:po dohodě
Pátek:po dohodě
Sobota:po dohodě
Neděle:po dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Pět záchytných kotců se nachází v areálu firmy Marius Pedersen, Přibyslavská 124, Nová Paka máme také příležitostná domácí depozita.
Jak pomoci: Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: K Hájku 1722 50901 Nová Paka - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám