Finanční a investiční poradci a příbuzní

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté Finanční coach. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: - základní znalost finančních produktů - praxe v jednáních a analýzách s klienty - obchodní zkušenosti s partnery - možnost doložit své dosavadní výsledky - poctivé a seriózní - vlastní klientský kmen - větší i menší Náplň práce: - finanční coaching - práce v CRM systému - produktové vzdělávání - konzultační činnost s klienty - obchodní jednání s bankami, investičními a dalšími finančními institucemi - příprava finančních plánů, modelací smluv a kritické vyhodnocování variant - příprava nabídek a prezentace před zákazníky - organizace firemních eventů Výhodu před ostatními získáte, když: - jste pracoval/a jako obchodní zástupce nebo finanční specialista na volné noze, v poradenské firmě, v bance nebo v pojišťovně - umíte klientovi poskytnout 100% poradenskou službu - jdete svých klientům příkladem - obětujete velké množství času k vlastnímu vzdělávání - umíte dělat pro ostatní věci navíc Zaměstnanecké výhody: - Získáte čas na práci pro své klienty. - Když nebudete stíhat, pomůže Vám osobní asistent. - Kombinace home office + zázemí firmy v Rožnově pod Radhoštěm. - Systematické vzdělávání, produktové vzdělávání, metodiky a analytické nástroje, vlastní analytický tým, know-how finančního coachingu. - Rychlá administrativa smluv, produktový servis, analytický software. - CRM systém, legislativní servis. - Propagační nástroje pro práci před zákazníkem. - Marketingová a online podpora. - Podporujeme Vás v dalším profesním růstu, např. certifikát EFA a EFP. - Vaše seberealizace je pro nás důležitá. Můžete se zapojit také do aktivit, jako jsou např. organizace vzdělávacích přednášek pro zaměstnance firem, psaní autorských článků na firemní blog nebo dobročinný projekt Radhošťská výzva. - Nenutíme Vás k uzavírání smluv za každou cenu... Pracoviště: IQMoney Consulting, s.r.o., Meziříčská, č. 2313, Rožnov pod Radhoštěm, okres Vsetín, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: JakubŘíha, +420 774 471 111, info@iqmoney.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín, poslední změna: 2016-12-03T01:10:48.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Finanční coach
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce ve Vsetíně
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: - základní znalost finančních produktů - praxe v jednáních a analýzách s klienty - obchodní zkušenosti s partnery - možnost doložit své dosavadní výsledky - poctivé a seriózní - vlastní klientský kmen - větší i menší Náplň práce: - finanční...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: IQMoney Consulting, s.r.o.
Ulice: Meziříčská
Obec: Rožnov pod Radhoštěm
: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktní osoba: JakubŘíha
Kontaktní telefon: +420 774 471 111
Kontaktní email: info@iqmoney.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.