Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Předák skladu. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 Kč, max. 24000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01 do 2017-11-30. Volných pracovních míst: 1. Pozice: Předák skladu Požadavky: preferujeme praxi na obdobné pozici jeřábnické a vazačské zkušenosti podmínkou (jeřábnický a vazačský průkaz může být i propadlý) schopnost úzké týmové spolupráce v menším kolektivu, odolnost proti stresu, zodpovědnost, vedení 1 podřízeného (skladníka) Pracovní náplň řízení činnosti ve skladu řízení činnosti expedice zboží příjem zboží z jednotlivých předávacích míst do skladu jakož i výdej ze skladu a veškeré manipulace uvnitř skladu dle platných předpisů pro skladování včetně technické kontroly příprava zboží podle plánu expedice (síť SAP) odpovědnost za plynulou nakládku podle plánu expedice (síť SAP) odpovědnost za bezpečnou manipulaci, uložení a zajištění zboží na dopravních prostředcích s ohledem na jeho vlastnosti a způsob přepravy odpovědnost za správnost dokladů k jednotlivým expedicím a přesné potvrzování všech údajů v síti SAP a na všech dokladech dopravce odpovědnost za příjem dovezeného (popř. reklamovaného) zboží včetně jeho technické kontroly, pořízení zápisu o vrácení popř. poškození zboží odpovědnost za odstraňování závad, jež by mohly vést k poškození a v případě jejich vzniku určuje příčiny, popřípadě viníka a podává návrh na škodní protokol kontrola úplnosti zakázek podle průvodního dokladu odpovědnost za dodržování příslušných pracovních předpisů a předpisů BOZP, PO, ŽP, MV a ZZ kontrola oprávněnosti pracovníků provozu k řízení ZZ, MV a dalších manipulačních zařízení evidence odesílaných i vrácených stojanů (vlastních i dodavatelských), fyzická kontrola vrácených stojanů vč. zápisu o jejich poškození a vystavení následných dokladů práce v SAP související s činností a fungováním skladu (zaučíme) Zaměstnanecké výhody: zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku, v případě spokojenosti obou stran automatické prodloužení na dobu neurčitou nástupní plat 20.000-21.000, -Kč týden dovolené nad rámec Zákoníku práce (celkem 25 dní dovolené) + 3 dny Sick days příspěvek na stravování příspěvek na životní a penzijní připojištění Nástup: od 1.12.2016 na dobu určitou (možnost prodloužení na dobu neurčitou) Mzda. od 23 000, - do 24 000, - Kč Kontakt: Löwová Kateřina Mgr., tel.: 417 502 143 pracovní dny od 8,00 - 16,00 hod, e-mail: katerina.lowova@eu.agc.com Místo výkonu práce: V Lukách č.p. 326 Příbram I.. Pracoviště: AGC Distribution Czech s.r.o., člen AGC Group - provozovna, V Lukách, č. 326, Příbram, okres Příbram, 261 01 Příbram 1. Požadovaná povolání: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Informace: KateřinaLöwová, +420 417 502 143, katerina.lowova@eu.agc.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram, poslední změna: 2016-11-30T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Doprava a logistika
Požadovaná profese: Skladník
Upřesnění pozice: Předák skladu
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Příbrami
Kraj: Středočeský
Okres: Příbram
Požadované povolání: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Mzdové rozpětí od: 23000
Mzdové rozpětí do: 24000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pozice: Předák skladu Požadavky: preferujeme praxi na obdobné pozici jeřábnické a vazačské zkušenosti podmínkou (jeřábnický a vazačský průkaz může být i propadlý) schopnost úzké týmové spolupráce v menším kolektivu, odolnost proti stresu, zodpovědnost,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: AGC Distribution Czech s.r.o., člen AGC Group
Ulice: V Lukách
Obec: Příbram
: Příbram I
Kontaktní osoba: KateřinaLöwová
Kontaktní telefon: +420 417 502 143
Kontaktní email: katerina.lowova@eu.agc.com
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.