Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě Řidič autobusu MHD. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-02. Volných pracovních míst: 1. Dopravní podnik města Olomouce, a.s. přijme do pracovního poměru řidiče autobusu MHD. Nabízíme: - stabilní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti - jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky - 5 týdnů dovolené - další zaměstnanecké výhody příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 2.500, - Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, 1 x ročně úhrada prvních tří dnů pracovní neschopnosti, příspěvek na rehabilitaci, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny "D", platný průkaz profesní způsobilosti řidiče - výpis z karty řidiče - trestní bezúhonnost - dobrý zdravotní stav - pozitivní výsledek dopravně-psychologického vyšetření Podmínkou k uzavření pracovního poměru je: - úspěšné vykonání psychotestů a získání zdravotní způsobilosti od závodního lékaře DPMO, a.s. Jedná se o turnusovou práci (4 dny práce - 2 dny volna), rozvrženou na dny pondělí - neděle. Nástup dle dohody. Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá POUZE personalista DPMO, a.s. Dopravní podnik města Olomouce, a.s., Koželužská 563/1, 771 10 Olomouc, tel.: 585 533 176, e-mail: vranova@dpmo.cz ... Pracoviště: Dopravní podnik města Olomouce, a.s., Koželužská, č. 563, Olomouc, okres Olomouc, 779 00 Olomouc 9. Požadované dovednosti: , . Informace: EvaVránová, +420 585 533 176, vranova@dpmo.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, poslední změna: 2016-12-31T00:44:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Doprava a logistika
Požadovaná profese: Řidič autobusu
Upřesnění pozice: Řidič autobusu MHD
Směnnost: Turnusové služby
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Olomouci
Kraj: Olomoucký
Okres: Olomouc
Mzdové rozpětí od: 20000
Pracovní poměr od: 2.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Dopravní podnik města Olomouce, a.s. přijme do pracovního poměru řidiče autobusu MHD. Nabízíme: - stabilní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti - jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky - 5 týdnů dovolené - další zaměstnanecké výhody př...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Ulice: Koželužská
Obec: Olomouc
: Olomouc
Kontaktní osoba: EvaVránová
Kontaktní telefon: +420 585 533 176
Kontaktní email: vranova@dpmo.cz
Kraj: Olomoucký
Telefon: 585 533 176
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.