Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Dobrman
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

AKIMEK pes, dobrman , narozen 2015 (přesné datum upřesním), bude čipovaný a kastrovaný Akimek se k nám dostal přímo od majitelů poté, co došlo k pokousání. Akim je nádherný představitel svého plemene, veliký a mohutný pes. Je silný a velice temperamentní, potřebuje k sobě aktivního lidského parťáka aby mohl vybít svoji energii. Je to ideální pes pro psí sporty - canicross, běh u kola... Akimek je čistotný, o samotě neštěká a nedemoluje, líbilo by se mu v bytě či v domě se zahrádkou.  Akim je kamarád i s druhými pejsky, v nové rodině by mu určitě nečinila problém ani psí kamarádka. Akim je hravý a učenlivý pes, moc rád bude s novými páníčky cvičit poslušnost či jiné dovednosti pokud mu to umožní. Není v žádném případě prvoplánový agresor, k lidem je velice vstřícný a kamarádský, ale vzhledem k incidentu, který předcházel jeho příjmu k nám jej doporučuji do uvědomělých a zkušených rukou.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme sdružení na pomoc opuštěným a týraným pejskům a kočičkám. Nejsme klasický útulek protože všechna zvířátka máme u sebe doma. Nemáme žádné kotce. Zvířátka s námi bydlí a tak mají nejvyšší komfort. Pomáháme hlavně pejskům menších plemen, starým, týraným, odloženým a nechtěným a nalezeným kočkám.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Čtyřkoly 25722 Čtyřkoly u Benešova - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám