DO PRIMA PARTY OPERÁTORŮ HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU !

Co bude tvojí náplní práce? Obsluha linek, převážení materiálu.

Nabízíme

  • Určitě Tě potěší nástupní mzda, která činí 18000 Kč. Samozřejmostí je i navýšení po zkušební době, kdy se mzda vyšplhá až na 24000Kč. Práci vykonáváte v moderním prostředí. Na místě pracoviště máme kantýnu a dostávátš příspěvek na stravu. A jako tečka na závěr, pracovní poměr je přímo do kmene společnosti ! .
  • Těším se na Tvoji reakci ! Kristýna Térová 702031617.

Požadujeme

  • Na práci u nás Tě pečlivě zaškolíme a když si nebudeš vědět rady, tak Ti rádi poradíme a pomůžeme. Pro začátek nám tedy stačí Tvoje pracovní nasazení a docházka na nepřetržitý provoz.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Královéhradecký
Město: Hradec Králové

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Kristýna Térová
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.