Datum:
29.8.2016
WebID:
WBPBHU

Daruji staršího jorkšíra

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jorkšírský teriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: fena
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ne
Stáří: 7
Cena: 1 000
Kraj: Jihočeský
Okres: Český Krumlov

Popis

Jorkšírský teriér - hledám nový domov za symbolický poplatek 1.000 Kč pro fenku sedmiletého jorkšíra, kterou jsme si vzali před rokem, bohužel je velmi žárlivá a dominantní na ostatní zvířata a mou malou dceru, kterou chytá po nohách. Je velice čistotná, mazlivá, hodná, vděčná. Díky její povaze se jí bojím nechat v přítomnosti malých dětí, byla by vhodná k nějakým důchodcům, kteří už nechtějí pejska na dlouhých 15 let, ale schází jim společník, někam kde nejsou zvířata a malé děti.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám