Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jack Russel teriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Cena: 2 000
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město

Popis

Jack Russel teriér - miluje procházky, aktivní, vhodný na psí sporty, rád plave, zbožnuje pamlsky, umí sedni Marley je mladý psík cca do 2 let. No povahou je spíš trošku jako kočka. Jeho přízen a lásku si musíte získat správným chov. Pokud se chováte podle jeho představ stávají se z vás nejlepší kamarádi. Marley se snese s dalšími pejsky, ale rád by byl jedináček. Není vhodný k dětem. Marley si s sebou z minulosti donesl špatné vzpomínky a ze začátku se sním musí zacházet opatrně. 2.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám