Datum:
21.8.2016
WebID:
W6JTPM

Daruji 2,5 ročního psa!

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Argentinská doga
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ne
Stáří: 2
Cena: Zdarma
Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město

Popis

Argentinská doga - z důvodu časové tísně tímto chci darovat psa argentinskou dogu s pittbulem. Slyší na jméno Stuart, základní výcvik má za sebou. Je bílé barvy a má pěkných 35kg ve svých 2,5 letech. Má parádní povahu, ale jelikož bydlím v bytě a jsem pracovně vytížen jsem nucen ho dát pryč, kde mu bude líp. Jsem ochotný měsíčně dávat peníze na stravu popř. očkování. Podmínkou je rodinný barák nebo zahrada kde se bude mít dobře nejen přes léto ale i přes zimu!

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám