Datum:
12.8.2016
WebID:
W9428S

Daruje někdo štěně většho vzrůstu?

Typ inzerátu: Poptávka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: fena
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ano
Cena: Zdarma
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň

Popis

Kříženec. Daruje prosím Vás někdo štěně - fenku většího vzrůstu? Dá se říct, že nezáleží na ničem. Hledám nejlepší kamarádku... byla by v bytě a mám na ni hromadu času. Kdyby to bylo možné - né černou, už jednoho čerta máme. Jsme z Plzně a nemám možnost dovozu...proto kdyby nebyl problém dovozu, alepon blíž budu Vám vděčná, při nejhoorším se budu hodně snažit někoho splašit. Děkuji za všechny nabídky, tedy, za tu první a poslední. děkuju.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám