Controller senior (production, R&D)

Baví Vás hledat souvislosti mezi čísly? Rádi pomáháte Vaší prací zaměstnavateli plnit cíle? Na nově vzniklou pozici pro stabilní výrobní společnost hledáme člověka s láskou ke controllingu! Vaší náplní práce bude především analýza efektivnosti a produktivity (na výrobním a vývojovém oddělení), controlling R&D projektů, podílení se svou prací na vyčíslení ceny výrobku koncovému zákazníkovi, tedy kalkulace výrobních nákladů projektů, reporting nákladů, kontrola investic R&D projektů, spolupráce při tvorbě budgetu apod. Práce nebude ale jen o číslech, budete potřebovat práci porozumět, proto bude probíhat úzká kooperace mezi oddělením controllingu, vývojem a výrobou.

Nabízíme

 • Za Vaši práci Vám nabídneme skvělou pracovní příležitost, možnost účastnit se nastavování procesů a jednat o náplni práce, s tím související nadstandardní mzdové ohodnocení.
 • Na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené.
 • Možnost vzdělávání, zvýhodněné stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, životní pojištění je samozřejmostí.
 • Jedná se o stabilní společnost, která Vám poskytne prostor k tomu se citít dobře a mít jistotu.
 • Možnost nástupu je dohodou. Místo výkonu práce je na Náchodsku.
 • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete životopis (v ČJ a AJ nebo NJ), rádi si s Vámi o všem blíže pohovoříme.
 • Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Požadujeme

 • Protože se jedná o nově vytvořenou pozici, potřebujeme člověka se zkušenostmi na obdobné pozici, znalostí výrobního controllingu, aby mohl svými zkušenostmi přispět správnému nastavení procesů.
 • Pro získání tohoto rozhledu je adekvátní cca 5 let praxe.
 • Zvládáte také SAP? Skvělé, protože ho budete využívat ke své práci denně. Moduly FI/CO, MM).
 • Angličtina je firemním jazykem, je nutné ji ovládat na pokročilé úrovni.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Profese: Finanční analytik
Pracovní poměr: Plný úvazek
Město: Náchod
Kraj: Královehradecký
Okres: Náchod

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Simona Šťastná
Telefon: 702 024 448
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.