Popis

LAURA, fenka čivavy, krátkosrstá, bílá, plavé znaky, kastrovaná, narozená 25. 9. 2009 Laurinka je drobnější, mazlivá fenečka. Je to typická závislačka, k cizím lidem nedůvěřivá, ale paničku (páníčka) bude zbožňovat :) S Ronym jsou sehraná dvojka a vzájemně se podporují.  RONY, pes čivavy, krátkosrstý, zlatý, kastrovaný, narozený 20. 11. 2009 Roník je milovník tepla a pohodičky pod peřinou. Zvyklý nosit svetříky, aby se nenachladil. vzhledem k nepříjemnému startu do života je opatrný, ale jak si vás zamiluje, bude vděčný za každé pomazlení :) Oba pejsci byli původně adoptovaní, zachránění z nevhodných podmínek. Bohužel jejich panička zemřela a tak společně hledají dobrou lidskou duši, která se o ně postará a nabídne jim svoje srdíčko a teplo pořádného domova. Z úcty k Vlaďčiné památce budeme domov vybírat obzvlášť pečlivě. Prosím, aby zájemci počítali s předkontrolou nového domova. Součástí adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Peníze si naše organizace nebude nárokovat a bude s nimi naloženo po vzájemné dohodě se všemi zúčastněnými. Děkujeme za pochopení. Tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Naše sdružení bylo založeno, aby pomáhalo něžným kavalírům, kteří se ocitli v ohrožení života nebo jsou v jiné nouzi. Působíme v celé České i Slovenské republice. Jsme parta dobrovolníků, kteří pomáhají ve svém volnu, bez nároků na finanční odměnu. Nemáme žádné dotace ani jiné příspěvky od státu. Naše pomoc je závislá na vaší pomoci. Kavalír King Charles Španěl je pejsek s obrovským srdcem, inteligentní, přizpůsobivý, laskavý. Pejsek, který velmi potřebuje společnost. A i tito pejsci se ocitají bez domova, se zlomenou psychikou! Hnusní množitelé je vyhazují, jako nepotřebné zboží. Zdecimované a nemocné. Naše sdružení hledá nové láskyplné domovy, kde tito pejsci začínají nový život. Život plný lásky, přátelství, dostatku jídla a veterinární péče...
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Praporce 1131 68605 Uherské hradiště - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám