Datum:
13.10.2016
WebID:
WYMGAK

Čínský chocholatý pes s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Čínský chocholatý pes
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Město: Perštejn
Kraj: Ústecký
Okres: Chomutov

Popis

Čínský chocholatý pes s PP - Chov. stanice Ankadi - nabízíme na prodej dvě holé fenky po super rodičích - otec import RU - ICH, Grandch, CZJCH, CZCH, SKCH, VDHCH, CZCCH Landkris Mango, matka Grandch, CZCH, CZCCH Pancy powder Ankadi. Vhodné na výstavy i jako luxusní mazlíčci a společnice. Více informací na našich stránkách anebo telefonicky. Holčičky jsou právě k odběru, jsou očkované, odčervené, mají vystavený pet-pas a zažádáno o PP.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám