Datum:
27.9.2016
WebID:
W1K42K

Čínský chocholatý pes - holý s PP

Popis

Čínský chocholatý pes - nabízíme na prodej dvě holé fenky - po super rodičích. Vhodné na výstavy i jako luxusní mazlíčci a společnice. Otec import RU - Interšampion, Grandšampion, Český, Německý, Slovenský šampion, klubový šampion Německa a ČR, Best in show Litoměřice - Landkris Mango, Matka Grandšampionka Pancy powder Ankadi je dcera Multišampiona Midnight Kisse z Haliparku. K odběru od 1.10.2016.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám