Datum:
22.8.2016
WebID:
WUWTU9

Chip hledá domov, kde mu bude líp

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Cena: 2 000
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město

Popis

Kříženec - Chip je 3letý pejsek, pravděpodobně x špice. Chip je největší mazel, kterého znám. Pořád by se jen nechal drbkat na bříšku a nebo choval v náručí. Umí základní povely - sedni, místo, dej pac. Venku perfektně ovládá přivolání a krásně chodí na volno i na vodítku. Má hyg. návyky. A ted spolu trénujeme výskok přímo do náruče a jde mu to skvěle. Kočky mu nevadí. Vychází i s ostatními pejsky. Chip je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Adopční poplatek 2.000 Kč. Nachází se v Brně.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám