Cestovní ruch a hotelnictví, ÚP ČR - kontaktní

Průvodci v kulturních zařízeních Průvodce, konzervátor, domovník. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11840 Kč, max. 17830 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spolupráce na základní konzervaci sbírkových předmětů, spolupráce na instalaci muzejních výstav, provádění základních údržbářských prací a drobných oprav (mj. obsluha plynových kotelen, úklid, sekání trávy, úklid sněhu apod.), úklid venkovních prostor nádvoří a dvora muzea a venkovní expozice (silniční mechanismy a mosty), správa objektu mýtní stanice v Sobotíně Místo výkonu práce: Muzeum silnic, Hraběšická 203, Vikýřovice Požadavky: - vzdělání středoškolské nebo SOU s maturitou - příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti - hovorová znalost alespoň jednoho cizího jazyka - přednostně jazyk anglický - samostatnost, způsobilost, důslednost, spolehlivost - zručnost, fyzická zdatnost - zdravotní způsobilost - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook) - ŘP skupiny B Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu: Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace sekretariát ředitele, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc případně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 21. října 2016. Platové podmínky se řídí nařízením vlády 564/2006 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 7. Termín nástupu: možný od 1.11.2016 Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost. Přihláška bude obsahovat: - motivační dopis, - profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa, - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo. Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace - Muzeum silnic, Hraběšická, č. 203, Vikýřovice, okres Šumperk, 788 13 Vikýřovice. Požadované dovednosti: , . Informace: AlenaTurková, turkova@ssok.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk, poslední změna: 2016-10-06T01:17:23.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Cestovní ruch a hotelnictví
Požadovaná profese: Průvodce
Upřesnění pozice: Průvodce, konzervátor, domovník
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Šumperku
Kraj: Olomoucký
Okres: Šumperk
Mzdové rozpětí od: 11840
Mzdové rozpětí do: 17830
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spo...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace
Ulice: Hraběšická
Obec: Vikýřovice
: Vikýřovice
Kontaktní osoba: AlenaTurková
Kontaktní email: turkova@ssok.cz
Kraj: Olomoucký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.