Datum:
11.10.2016
WebID:
WF8KMS

Československý vlčák - štěňata s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Československý vlčák
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - venkov

Popis

Československý vlčák. Přijímá rezervace na štěňátka Československého vlčáka. Rodiče mají vyrovnané, přátelské povahy a výborný exteriér. Předpokládaný termín narození štěňátek je koncem října, odběr druhá polovina prosince. Plný chovatelský servis je pro nás samozřejmostí, štěňátka budou očkovaná, čipovaná, s vyřízeným PP, Europasem a balíčkem do začátku.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám