BYLA BY BRIGÁDA? BILLA! PODPORA MARKETINGU!

Co tě čeká? Budeš pracovat v příjemném prostředí a přátelském týmu a čeká tě emailová a telefonická komunikace s našimi stávajícími zákazníky, řešení dotazů a požadavků, spolupráce na zajímavých projektech.

Nabízíme

  • Co nabízíme?
  • Čeká tě spolupráce na DPP/DPČ, kdy potřebujeme, abys do práce chodil/a alespoň 3 dny v týdnu ideálně 9:00 - 16:30. Za to tě ohodnotíme 100 Kč/hod, firemní kantýnou a dotovaným jídlem, kdy tě celé menu vyjde jen na 40 Kč, bezvadnou partou lidí, svozovými autobusy zdarma z Opatova (sídlíme v Modleticích u Prahy) a hlavně získáš praxi na marketingovém oddělení nadnárodní společnosti.
  • Dej nám o sobě vědět prostřednictvím odkazu níže nebo na email denisa.prepslova@manpower.cz.
  • Těšíme se!

Požadujeme

  • Koho hledáme?
  • Ideálním kandidátem může být třeba kreativní student VŠ, energická maminka na rodičovské, člověk, který rád komunikuje s lidmi po telefonu a emailu.
Typ inzerátu: Nabídka

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Štěpánka Dvořáková
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.