Datum:
1.10.2016
WebID:
W8UEMH

Brazilská fila štěňata s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Brazilská fila
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Město: Široká Niva
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál

Popis

Brazilská fila - štěnátka (3 pejsky - 2 žíhaní,1 zlatý po dědečkovi multišampionovi, světovém šampionovi Yare de el Siledin)ze zahraničního krytí po úspěšných a hlavně velice zdravých rodičích, s vyrovnanou, sebevědomou povahou a silným obranářským instinktem -Kiburi Birengo a Inferno De Sol Casa ( Belgie - velmi zajimavý rodokmen!). Všichni testovaní předkové i potomci tohoto páru mají perfektní zdravotní výsledky! Datum narození štěňátek - 8.9.2016, odběr začátkem listopadu!

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám