Datum:
13.9.2016
WebID:
WA1HRU

Boxer - štěňátka s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Boxer
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 13 000
Kraj: Středočeský
Okres: Mělník

Popis

Boxer - štěňátka s PP Nabízíme zlatá i žíhaná štěňátka boxerů s PP po sportovně vedených a vyrovnaných, přátelských rodičích (rtg. max. 1. stupně). K odběru v polovině října. Nabízíme pomoc s výchovou, výcvikem, výstavami, popř. chovem. Štěňátka jsou odchována mezi dětmi, budou zvyklá na krmení granulemi, ale především na maso s přílohami. Mají nachystaný chovatelský balíček.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám