Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Border kolie
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne

Popis

Charlie - 10 měsíců starý kříženec Borderkolie a Německého ovčáka hledá milující domov, kde už zůstane! Jako malé roztomilé štěně si ho pořídila rodina, kde ho měli rádi, ale kuli práci v cizině se ho vzdali... Charlie je krásný a temperamentní pes, který svého pána miluje a nespustí z něj oči. Miluje aporty a jakoukoliv aktivitu. Podle nás, by byl super i na agility:) Má hygienické návyky, skvěle hlídá a je rád za každou práci a aktivitu:) Je to skvělý pes, akorát u něj byla zanedbána socializace a je tedy třeba za ním přijet aspoň 2x a seznámit se sním. Jeho první reakce není úplně přátelská, ale nemyslí to zle, jen si není jistý jak má reagovat . K malým dětem ani kočkám bych ho určitě nedoporučovala. Se psy problémy nejeví. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace a uhrazení adopčního poplatku. Pokud byste mu chtěli nabídnou nový domov čeká na vás u Turnova kde prochází výcvikem. Více na 773023018 nebo na nikismidova@seznam.cz .

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Cílem tohoto odchytového zařízení je dát novou šanci pejskům,kteří už páníčky omrzeli nebo jejich majitelé měli nějaký jiný důvod dát pejska k nám. Několik set pejsků již nalezlo nový domov s milujícím páníčkem. Dejte šanci i dalším pejskům začít znova žít vedle někoho kdo ho má rád. Pejsci se vám odvděčí svou věrností a poslušností a budou vám věrným přítelem. Pro více informací volejte na 736744720 nebo na 773023018
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů
Adresa: Koňský trh 200 51101 Turnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám