Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bišonek
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Ben krásně chodí na vodítku a moc rád si začuchá a prozkoumá nový terén. Hodil by se na krátké a pohodové procházky v poklidném tempu. Asi by v prvních chvílích nevěděl, jak se na gauč sedá, ale určitě by velmi rychle zjistil, že je to pohodlné místo. Beník je vhodný do bytu či domu, kde bude mít přístup dovnitř. Je čistotný, nic neničí a navzdory svému věku milujeme pískající hračky i rád je aportuje (jen odevzdávání jsme ještě nenatrénovali). Beník určitě neměl snadný život. Nožičky má křivé, tělíčko slabé a zanedbané. Největší jeho bolístky však jsou asi na duši. Občas si neví rady s lidskou pozornosti a novými nároky, které se na něj kladou. Beník je krásně čitelný pes, když znejistí dá to najevo a je třeba mu vlídným a pozitivním přístupem vysvětlit, že se není čeho bát a nic se neděje. Byť je Beník krásný obláček, asi ho nikdo nemazlil či nezvedal do náruče. Je to z toho nervózní a je třeba na to myslet. V rámci rozmazlování mu jeho původní majitelé asi dovolili všechno a tím se postarali o to, že Ben neměl nic.  Určitě si zvykne na královské zacházení a láskyplnou péči, ale je potřebuje trpělivé páníčky ideálně bez dětí. Věk odhadovaný veterinárním lékařem: 9 let Plemeno: bišonek - vhodný pro alergiky Přibližná velikost - váha 6,5 kg, výška 26 cm. Očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům. Ben není kastrovaný, ani značený. Pro bližší informace volejte na telefon +420 773 791 322. Evidenční číslo: 34 C Nalezen dne 18.3.2016, Malý Jordán. Víte co znamená žlutá stužka/mašle/motýlek na vodítku či obojku psa? Žlutá stužka = prosím, potřebuji prostor

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:13:00 - 16:45
Úterý:13:00 - 16:45
Středa:13:00 - 16:45
Čtvrtek:13:00 - 16:45
Pátek:13:00 - 16:45
Sobota:11:00 - 14:45
Neděle:11:00 - 14:45

Otevřít mapu v novém okně

Cílem útulku je ideálně najít původního majitele psa. A pro ty, které si nikdo nevyzvedne, vytvořit optimální podmínky, zajistit jim veterinární péči a dočasný domov. A v neposlední řadě nacházet nové domovy opuštěným psům. Máte-li zájem o některého z našich pejsků, je třeba si s sebou vzít platný občanský průkaz nebo pas, vodítko a obojek. Poplatek za osvojení psa je 300 Kč, pes je odčervený a očkovaný. V útulku není přístup k internetu, proto jsou oficiální webové stránky i facebooku aktualizované se zpožděním. Proto volejte do útulku, pokud potřebujete aktuální informace. Útulek funguje i jako psí hotel.
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Grafika, web, PR
Adresa: Vápenná strouha 39002 Tábor - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám