Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bígl
Stáří: 7
Cena: 1 000
Město: Albrechtice
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná

Popis

Bígl Beny hledá domov. Je hravý a temperamentní, ale poslušný.. Miluje lidi a děti obzvlášť. Se zvířaty se snáší také, dokonce i kočky už neřeší.Každý, kdo ho pozná, se ihned do něho zamiluje, protože je zkrátka úžasný.Má cca 7 let a 18 kg. Nejlépe v domku se zahradou s přístupem dovnitř, nebo v bytě s dostatečně dlouhými a každodenními procházkami.Beny nemá rád samotu, tudíž by uvítal dalšího psího kamaráda, nebo ještě lépe kamarádku v rodině a taky děti.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám