Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bígl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Mazlivý, něžný, upovídaný. 12kg Zábavy, 2 roky. Ftefan je jedinečný společník do každé rodiny! Je vám smutno a chcete si pokecat? Ftefan se rád zapojí! Baví vás fotit selfie? Ftefan je expert! Máte už psíka, který se sám nudí? Ftefan ho zabaví! Náš Ftefan se prostě hodí všude :)  S cizími lidmi si musí nejdříve trochu "pokecat", ale už objevil kouzlo mazlení a nenápadně se na lidi lepí :) Miluje všechny psí i nepsí hračky a výlety do přírody. Neváhejte a volejte Ftefanovi! ♥ Očkovaný, ošetřený pipetou Advocate, kastrovaný, čipovaný.  Adopční poplatek 2500 Kč bígl x chrt x pan starosta, vořech vořechoidní, vestaj nejroztomilejší !Podmínkou je sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 2.500Kč! Máte-li o pejska zájem, volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail Janka.Bednar1@gmail.com

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám