Datum:
7.2.2017
WebID:
WE2TPQ

Bernský salašnický pes

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bernský salašnický pes
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Donečku v roce 2014 vyhodil nějaký dobrák v areálu vodáren ve Vinohradoch nad Váhom. Byla velmi vyhublá, vážila 15 kg, nyní má 25kg, menší postavy. Je to veselá a snášenlivá fenečka. Miluje svou rodinu, hlavně děti, je hravá a klidná. Svůj dvorek si umí pohlídat, na cizí lidi je opatrná a štěká. Donečce se v roce 2015 spustila Epilepsie. Záchvaty nemá velmi časté a proto zatím nebere léky. Momentálně je na homeopatických lécích, které poradila velmi dobrá homeopatička, která už pár pejskům pomohla a dokonce vyléčila. Na procházkách jde Donečka pěkně u nohy, i když je puštěná na volno, neodbíhá. Je snášenlivá jak se psy, tak s fenkami, kočičkami. Byla v kontaktě s fenkami malého i velkého vzrůstu. Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Věk cca 4 letá. Donečka se nachází cca 60km za Bratislavou. V případě, že se do ní zamilujete volejte Eva 777 145 984. Pro úspěšnou adopci je nutná předkontrola a podepsání adopční smlouvy. Fenečce hledá domov spolek Berňáci v nouzi.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

OS bylo založeno 22.4.2011, schválené ministerstvem vnitra. Naše OS pomáhá velkým chlupáčkům od nezodpovědných majitelů. Ze řetězů, týrané, z množíren, také pomáháme najít nový domov těm, kterých se majitelé musí vzdát. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc. Naše činnost je závislá na darech veřejnosti. Sdružení je dobrovolným nevládním neziskovým občanským sdružením vzniklým podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, v platném znění. Sdružení je právnickou osobou podle českého práva.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Střítěž 24 54101 Trutnov - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám