Datum:
28.9.2016
WebID:
WV3BDC

Beny - pes, odrostlé štěně 12 měs.

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Welsh teriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Cena: Dohodou
Kraj: Praha
Okres: Praha 10

Popis

Welsh teriér. Beny miluje lidskou spol., je to mladý, bystrý a šikovný psí klučina, rád se mazlí, k lidem je velmi přátelský. Je aktivní a učenlivý, jistě by se hodil ke stejně aktivním či sportovně založ. lidem. Benymu stačí lidská spol., na ostatní psy žárlí, nejraději by byl jako psí jedináček. Umí pěkně chodit na vodítku, vid. měl dříve šikovného páníčka, který se mu věnoval, bohužel ho delší dobu nikdo nehledá, nikomu nechybí, tak může být nabídnut k adopci. Převoz Vranov - Brno - Praha.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám