Datum:
21.9.2016
WebID:
WPVY5U

Belgický ovčiak-Malinois s PP !!!

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Belgický ovčák - Malinois
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Země: Slovenská republika

Popis

Belgický ovčák Mailois - chov. stanica Malifox prijima predbežné rezervacie na šteniatka. Matka: Akira of Hungarian Working dogs Otec: Goran z Hückelovy vily. Šteniatka budu odčervené, očkovane, začipovane a s PP (rodokmenom). Pre šteniatka hladáme sportovo-aktivnych majitelov, majitelov ktory sa chcu venovat sportovej kynologii. Cena: Dohodou Odber:začiatkom Novembra 2016.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám