Datum:
1.1.2017
WebID:
W4C7YP

Belgický ovčák – Malinois

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Belgický ovčák - Malinois
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: 1,5 – 2 roky Nachází se: Loděnice u Berouna Kontakt: 603 830 660 Dorinka je asi 1,5 – 2 roční fenečka křížence, zřejmě malinois. Dorka byla v minulosti týraná mužem a teď z nich má panický strach, k ženám přilne. I přesto, že si prošla peklem, je to velmi hodná holčička. Do dočasné péče přijela dle veterináře za pět minut dvanáct, měla rozsáhlý zánět slinných žláz, nemohla pořádně baštit a tak z počátku u nás musela mít jen mixovanou stravu. Toto onemocnění provází bohužel intenzivní bolesti, Dorka to však na sobě nedala znát a přišlo se na to až na veterině. Ošetřovat se nechala bez problému i přes velké bolesti. Měla také silný zánět v uších, se kterým bojuje ještě teď (říjen 2016). Dorinka, i přes tak nízký věk, je nejméně po 2 vrzích štěňat, má po nich kýlu, kterou bude řešit veterinář. Dorinka se snáší se všemi pejsky i fenkami, z počátku je trochu vystrašená a bojí se jich. Je to ale ještě takové štěně a tak brzy přemůže svůj strach a začne si hrát  Dorka není vhodná ke kočkám, slepičkám, apod., pokouší se je lovit. Pořádně nic neumí a vše je pro ni nové, opravdu jako štěně, zažila jen křik a bití. Postupně se všemu učí, je ale mladá, chytrá a šikovná, takže jí to celkem dobře jde. V novém domově by ji prospěl psí parťák, který ji pomůže se aklimatizovat. Dorinka půjde do adopce očkovaná, odčervená, čipovaná, na adopční smlouvu, s adopčním poplatkem 1.500 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám