Datum:
22.7.2016
WebID:
WYHQ31

Belgický ovčák – Malinois

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Belgický ovčák - Malinois
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Popis

I Bojárek se nám bohužel vrátil z adopce. Důvod vrácení byl však při nejmenším velmi zvláštní. Přestože Bojárek v novém domově prý nikdy neutekl, důvod vrácení-obava, že by mohl někdy utéct. Škoda komentovat úsudek si udělá každý sám. Nicméně doufáme, že Bojárek nebude v útulku několik měsíců jako předtím. Prosíme o maximální sdílení ať najde Bojar konečně skvělý a hlavně trvalý domov, který si moc zaslouží. Bojárek byl nalezen v létě 2014 a od té doby čeká na svůj nový domov. Je to moc milý, hodný, mazlivý a vždy dobře naladěný pes, který se snaží udělat člověku vše co mu na očích vidí. Je to temperamentní pes, který potřebje aktivní majitele, kteří s ním budou cvičit a chodit na dlouhé procházky, potom z něho bude ten nejšťastnější pes. Při dosstatku pohybu je vhodný i do bytu. Lepší by však pro něj byla velká zahrada s dobrým plotem a celoročním přístupem dovnitř domu. Bojar má však jeden velký problém a to je agresivita vůči jiným zvířatům. Od příchodu se sice hodně zlepšil, už ho nevyvodí z míry pes, kterého slyší nebo vidí někde v dálce, už dokonce klidný pes může projít kolem něj, aniž by se chtěl poprat, ale jakmile nějaký pes provokuje dostane se do stavu-červená zona a nic jiného ho nezajímá. Bojar je vhodný pouze jako zvířecí jedináček a jen zodpovědným lidem, kteří budou dávat pozor aby se nedostal k jinému psovi. Až na tento problém se psy je Bojárek skvělý pes, který se už moc těší na svoji novou rodinu. Listopad 2015:Bojar asi  šestiletý kříženec NO .Bojar měl opět smůlu a byl po čtyřech měsících vrácen. Je to aktivní pes. Vhodný jako samostatný pes. Hodí se na zahradu jako dobrý hlídač nebo k aktivním lidem  .Rád běhá . Nemusí druhé psy. Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz , tel., 732248960

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8-.16. hod
Úterý:8-.16. hod
Středa:8-.16. hod
Čtvrtek:8-.16. hod
Pátek:8-.16. hod
Sobota:10-14 hod
Neděle:10-14 hod
Vzhledem k tomu, že psí útulky Chomutov a Jirkov máme ve společné správě přinášíme Vám i nabídku našich pejsků společně. V detailu každého pejska najdete, ve kterém z útulků je právě umístěn. Útulky jsou od sebe vzdáleny 7km. Adresy: Psí útulek Chomutov: Beethovenova 5407, Chomutov. Psí útulek Jirkov: Nový Březenec 706, Jirkov.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám