Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Hlavní účetní HLAVNÍ ÚČETNÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13920 Kč, max. 20960 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. SŠ/Vyšší odborné vzdělání v oboru, výborná uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word, Internet), výborná znalost zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (zák. o účetnictví včetně příslušných prováděcích předpisů, zák. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zák. o finanční kontrole), účtování v Pomocném analytickém přehledu (PAP), občanská a trestní bezúhonost. Výhodou: odborná praxe 3 roky, znalost účetního softwaru Gordic, Vema, praxe s účtováním projektů, praxe v příspěvkové organizaci sociálního zaměření. Znalost komplexního vedení podvojného účetnictví, kontrola vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy, vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány, sestavení účetní závěrky, výpočty odpisů a některých daní, tvorba vnitřních účetních předpisů účetní jednotky v souladu s obecně závaznými právními předpisy, organizace a kontrola platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů, poskytování metodické pomoci v oblasti účetnictví v rámci účetní jednotky. Mzda 13 920 - 20 960 Kč, osobní ohodnocení, FKSP, mob. telefon, příspěvek na stravování, pružná prac. doba, prac. poměr na 1 rok s možnosti prodloužení, pracoviště Dolní Životice, nástup dle dohody.KO: Ing. Plebanová Stanislava, tel.: 558 877 824. Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, státní příslušnost, telefonické a e-mailové spojení, datum a podpis. K přihlášce uchazeč/ka připojí: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech, získaných oprávněních a certifikátech, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně). Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 18/2016". Termín ukončení příjmu přihlášek: 12.12.2016 do 14:00 hodin. Harmonogram výběru uchazeče: 1. kolo - dne 13. 12. 2016 - hodnocení písemných nabídek 2. kolo - dne 14. 12. 2016 - osobní pohovory s vybranými uchazeči Nástup do zaměstnání - možný ihned, dle dohody. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu... Pracoviště: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká, č. 1, Dolní Životice, okres Opava, 747 56 Dolní Životice. Požadované dovednosti: , , , , . Informace: StanislavaPlebanová, +420 558 877 824, ekonom@zamekdz.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava, poslední změna: 2016-11-30T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Účetní
Upřesnění pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Opavě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Opava
Mzdové rozpětí od: 13920
Mzdové rozpětí do: 20960
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: SŠ/Vyšší odborné vzdělání v oboru, výborná uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word, Internet), výborná znalost zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (zák. o účetnictví včetně příslušných prováděcích předpisů, zák. o roz...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace
Ulice: Zámecká
Obec: Dolní Životice
: Dolní Životice
Kontaktní osoba: StanislavaPlebanová
Kontaktní telefon: +420 558 877 824
Kontaktní email: ekonom@zamekdz.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 558 877 824
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.