Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Hlavní účetní VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČTÁREN A EKONOMIKY PRÁCE - HLAVNÍ ÚČETNÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15120 Kč, max. 22750 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČTÁREN A EKONOMIKY PRÁCE - HLAVNÍ ÚČETNÍ Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, koordinace účtování o stavu pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih. Metodické vedení oddělení. Odborná účetní a kontrolní práce vyžadující znalost teorie a praxe dle platné legislativy. Nastavení změn v účetnictví dle platné legislativy. Zpracování daňové agendy. Zpracování podkladů pro kontrolní orgány. HLÁSIT SE: Ing. Radka Arandjić tel.: 476 137 514 - volat Po - Pá 8:00 - 15:00, email: arandjic.radka@sstmost.cz .. Pracoviště: Střední škola technická, Most - Velebudice, Dělnická 21, příspěvková organizace, Dělnická, č. 21, Most, okres Most, 434 01 Most 1. Nabízené výhody: pravidelné školení a vzdělávání, příplatek za vedení, osobní příplatek, , 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ. Informace: RadkaArandjić, +420 476 137 514, arandjic.radka@sstmost.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most, poslední změna: 2016-10-08T00:45:01.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Účetní
Upřesnění pozice: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČTÁREN A EKONOMIKY PRÁCE - HLAVNÍ ÚČETNÍ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Mostě
Kraj: Ústecký
Okres: Most
Mzdové rozpětí od: 15120
Mzdové rozpětí do: 22750
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČTÁREN A EKONOMIKY PRÁCE - HLAVNÍ ÚČETNÍ Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, koordinace účtování o stavu pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestav...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Ulice: Dělnická
Obec: Most
: Velebudice
Kontaktní osoba: RadkaArandjić
Kontaktní telefon: +420 476 137 514
Kontaktní email: arandjic.radka@sstmost.cz
Kraj: Ústecký
Telefon: 476 137 514
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.