Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Účetní auditoři Corporate Junior Internal Auditor. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: znalost problematiky interního auditu a jeho procesů v oblastech investic, zásobování, účtů dodavatelů prodeje, logistiky, úvěrové kontroly, HR procesů, reklamace, identifikace rizik, nastavení globálních procesů pro pobočky, tvorba interních směrnic a metodik auditu a doporučení nápravných opatření, reporting výsledků pro vedení AGC Europe a AGC Japan Znalost systému Sarbanes -Oxley Act (J-Sox), znalost systému SAP, ACL a MS Office Pokročilá znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem Flexibilita - cestování po celé Evropě a Ruské Federaci (týdenní služební cesty 2x do měsíce) Nabízíme: 13. a 14.plat, týden dovolené nad rámec ZP, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Cafeteria systém, příspěvek na stravování a rekreaci dětí. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: katerina.lowova@eu.agc.com . Vhodné pro cizince. Pracoviště: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, Sklářská, č. 450, Teplice, okres Teplice, 415 03 Teplice 3. Informace: KateřinaLöwová, katerina.lowova@eu.agc.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice, poslední změna: 2016-11-16T07:04:05.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Auditor
Upřesnění pozice: Corporate Junior Internal Auditor
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Teplicích
Kraj: Ústecký
Okres: Teplice
Mzdové rozpětí od: 45000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: znalost problematiky interního auditu a jeho procesů v oblastech investic, zásobování, účtů dodavatelů prodeje, logistiky, úvěrové kontroly, HR procesů, reklamace, identifikace rizik, nastavení globálních procesů pro pobočky, tvorba interní...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
Ulice: Sklářská
Obec: Teplice
: Řetenice
Kontaktní osoba: KateřinaLöwová
Kontaktní email: katerina.lowova@eu.agc.com
Kraj: Ústecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.