Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Hlavní účetní Mzdová a finanční účetní. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14540 Kč, max. 19560 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova Velký Šenov č.p. 46, 407 78 Velký Šenov Požadavky: o Praxe v oboru min.5 let na pozici účetní, o Řidičský průkaz skupiny "B"výhodou, o Znalost personální a mzdové agendy, o Znalost MS Office, o Velká míra odpovědnosti, důslednost, pečlivost, Předpoklady uchazeče: -Důslednost, pečlivost a přesnost, - Vysoké pracovní nasazení, - Velká míra odpovědnosti, - Časová flexibilita, Předpokládaný nástup na pozici od 01.11.2016 (případně dle dohody) Nutné přílohy: - Doklady o dosaženém vzdělání v ověřené fotokopii, - Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), - Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, - Lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce, - Kontaktní údaje. Přihlášku s výše uvedenými náležitostmi lze doručit v zalepené obálce na Středisko BaMH, Šluknovská 46, 40778 Velký Šenov, nejpozději do 21.10.2016 do 14 hodin. Na obálce bude vyznačeno "NEOTVÍRAT - Výběrové řízení na pozici samostatná finanční účetní". Střed.BaMH VŠ si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez výběru... Pracoviště: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova, Velký Šenov, okres Děčín, 407 78 Velký Šenov. Nabízené výhody: příspěvek na penzijní připojištění, , . Informace: RadekKubera, +420 412 391 101, info@bamhvs.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk, poslední změna: 2016-10-06T01:17:23.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Účetní
Upřesnění pozice: Mzdová a finanční účetní
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Děčíně
Kraj: Ústecký
Okres: Děčín
Mzdové rozpětí od: 14540
Mzdové rozpětí do: 19560
Nabízené výhody: Jiné výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova Velký Šenov č.p. 46, 407 78 Velký Šenov Požadavky: o Praxe v oboru min.5 let na pozici účetní, o Řidičský průkaz skupiny "B"výhodou, o Znalost personální a mzdové age...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova
Obec: Velký Šenov
: Velký Šenov
Kontaktní osoba: RadekKubera
Kontaktní telefon: +420 412 391 101
Kontaktní email: info@bamhvs.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.