Datum:
14.10.2016
WebID:
WCWNGC

Australská kelpie

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Australská kelpie
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Bojárek je 1,5 roku starý kříženec australské kelpie. Při odchytu se hrozně bál, a vystrašený ležel pod autem. Teď už je Bojárek naprosto v pořádku a je z něj milý, veselý a aktivní psík, který miluje lidi, děti a ze všeho nejvíc asi vycházky. :) Je to hodný pejsek, ale svoji zahradu si ohlídá! S fenkami vychází bez problémů, psíky moc nemusí.  Je odčervený, očkovaný a čipovaný.  Do nového domova půjde po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace a uhrazení adopčního poplatku za veterinární úkony.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Cílem tohoto odchytového zařízení je dát novou šanci pejskům,kteří už páníčky omrzeli nebo jejich majitelé měli nějaký jiný důvod dát pejska k nám. Několik set pejsků již nalezlo nový domov s milujícím páníčkem. Dejte šanci i dalším pejskům začít znova žít vedle někoho kdo ho má rád. Pejsci se vám odvděčí svou věrností a poslušností a budou vám věrným přítelem. Pro více informací volejte na 736744720 nebo na 773023018
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů
Adresa: Koňský trh 200 51101 Turnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám