Asistenti ochrany veřejného zdraví VŠ odborný

Asistenti ochrany veřejného zdraví VŠ odborný pracovník - Odd. fyziologie a psychologie práce. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 32000 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01 do 2017-11-30. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem. Náplň práce: Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování měření, zpracování podkladů anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví. Odborná a specializovaná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - výhodou. Specializace v oboru Hygiena a epidemiologie - vítána. Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP skup. B - aktivní řidič. Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti. Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením. Kontakt: e-mailem zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi. Více informací na www.zuusti.cz. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo), Moskevská, č. 1531, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, 400 01 Ústí nad Labem 1. Požadované obory vzdělání: Psychologie. Požadovaná povolání: Ostatní psychologové. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Pasivní). Nabízené výhody: stravenky, 2 sick days, . Informace: VeronikaKloučková, +420 482 411 655,603 159 783, veronika.klouckova@zuusti.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem, poslední změna: 2017-02-10T01:35:24.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: VŠ odborný pracovník - Odd. fyziologie a psychologie práce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Okres: Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Psychologie
Požadované povolání: Ostatní psychologové
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 32000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.3.2017
Pracovní poměr do: 30.11.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem. Náplň práce: Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Mě...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Ulice: Moskevská
Obec: Ústí nad Labem
: Ústí nad Labem-centrum
Kontaktní osoba: VeronikaKloučková
Kontaktní telefon: +420 482 411 655,603 159 783
Kontaktní email: veronika.klouckova@zuusti.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.