Datum:
7.2.2017
WebID:
W7ZN6P

Anglický špringr španěl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Anglický špringršpaněl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Kerd je 4 letý anglický špringršpaněl z chovatelské stanice z Větrné paseky. Je to velmi oddaný a mazlivý pes.  Kerd umí sedni, lehni, nevadí mu nosit kovový košík, ovládá chůzi na vodítku.  Rád jezdí autem. S hodnými psy se snese, ale jejich kontakt nevyhledává.  Lovecky vedený nebyl, na naháňce byl jednou, docela mu to šlo. Učí se rychle, jistě by se rád věnoval loveckému výcviku.  Kerdíka doporučujeme člověku k domečku do zateplené boudy. Ideálně s kotcem   (např. kvůli návštěvám). Váš baráček Kerdík dokonale ohlídá.  Kerdík je sice čistotný a v bytě dříve bydlel, ale má byt spojený se špatnými zkušenostmi a tak by soužití v bytě bylo pro Kerda i páníčka zbytečně složité.  Kerdík není vhodný k dětem. (Dětí venku, či na akcích si nevšímá, nemá s nimi špatnou zkušenost.) Kerdík by byl nejraději psím jedináčkem.  Kerd si velmi pomalu zvyká na nové tváře. Pro adopci je nutné počítat s tím, že bude potřebovat několik návštěv s venčením.  Kerd s námi byl i na velké psí akci, kde bylo mnoho lidí i různých psů, hlasitá hudba i běhající děti. Nebál se, okolí si nevšímal a celkově pobyt na akci zvládl velmi dobře. Pokud se návštěvník zeptal psovoda, mohl si i Kerda pohladit. Těm co se nezaptali Kerd vynadal :-).   Kerd neměl rád košťata a hadice, též se bál nápřahu ruky.  Koště už mu problém nedělá, podívejte na video  https://youtu.be/UAmvJAmg9XE Svůj kotec si před cizími lidmi hlídá. Zkušenější venčitelé jej už bez problémů mohou venčit. Kerd byl do svých dvou let naprosto normální bezproblémový a hodný pes, který žil se svými majiteli normální psí život. Vše se změnilo, když ho nějakou dobu hlídal otec jeho pána. Kerd od té doby začal vrčet a dokonce i zle napadat svoje okolí. Nikdo bohužel neví, co se přesně stalo, ale dá se předpokládat, že Kerdík musel zažít něco velmi nepěkného. Když Kerd napadl matku majitele a pokousal ji, obrátil se na chovatelku, která pro Kerda našla nový domov. Tam Kerd strávil asi 3 měsíce, a i když to zpočátku nebylo jednoduché, začal zase normálně fungovat. Bohužel si nový majitel nemohl Kerda z rodinných důvodů nechat a tak Kerdík putoval dál. Po nějaké době se Kerd bohužel ocitl v útulku, kde si s ním příliš nevěděli rady, trávil celé dny v kotci a jeho psychický stav se velmi zhoršil. Pro svou agresivitu nemohl chodit ven a samozřejmě ho nikdo nechtěl adoptovat.  Jelikož takto agresivní psi nemají moc šancí na adopci a v útulcích nejsou lidi, ani peníze na převýchovu, časem se přistoupí k utracení.  Kerdík má ale štěstí a díky chovatelce a přátelům plemene se dostal k nám.   Kerdík je očkovaný, čipovaný a tetovaný, odčervený, ošetřen pipetou proti ektoparazitům a kastrovaný.  Chcete-li Kerda finančně podpořit budeme velice rádi.  Číslo účtu: 2500648929/2010 do poznámky: Kerd Děkujeme. Máte-li o Kerdíka zájem volejte Anežku 723 14 99 29 , nebo pište na:  voriskov@gmail.com .

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám