Datum:
3.10.2016
WebID:
W5GEHJ

Anglický kokršpaněl s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Anglický kokršpaněl
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Cena: 10 000
Kraj: Ústecký
Okres: Ústí nad Labem

Popis

Anglický kokršpaněl s PP. CHS Elbe Flower nabízí štěňátka anglického kokršpaněla s PP - 3 černé kluky ze spojení Beauty Spot Faledo x Vivien Sant Tulip. Štěňátka jsou vhodná jak na výstavy (není podmínkou), tak pro různé psí sporty, ale hlavně pro hodný páníčky, kteří je budou milovat. Předpoklad výborného exteriéru, zdraví a přátelského chování. Štěňátka půjdou do nových domovů odčervená, očkovaná, očipovaná a s kupní smlouvou. Odběr možný po 10.10.2016. 10.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám