Datum:
22.7.2016
WebID:
WV12WA

Anglický kokršpaněl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Anglický kokršpaněl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

S Vlastíkem je to velmi smutný příběh, naštěstí s dobrým koncem. Vlastíka se jeho původní majitel zbavil a si kvůli tomu, že nevidí a je to starší pejsek. Přehodil ho přes plot na cizí pozemek, samozřejmě který Vlastík nezná a ani se nemohl se zorientovat kde je, protože v původním domově chodil po paměti. Na této zahradě byl bazén, který Vlastík nemohl vidět a bohužel do něj spadl a začal se topit. Na štěstí byli majitelé doma a přispěchali mu na pomoc a zachránili mu život. Zavolali policii a ta ho přivezla k nám. I tak to zachráncům nedalo a zavolali nám a Vlastíkův příběh nám povyprávěli.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:12:00 - 16:0
Středa:12:00 - 16:00
Pátek:12:00 - 16:00
Sobota:12:00 - 16:00

Otevřít mapu v novém okně

Útulek Voříšek byl vybudován na přelomu roku 2006/2007 na 12000m2 v krásném, klidném prostředí obce Čechy pod Kosířem. Ročně se nám podaří zajistit péči a navrátit domovy přibližně kolem 200 pejskům. V nabídce k osvojení máme spoustu krásných pejsků různé velikosti, plemene a věku. Přijeďte se na naše svěřence nezávazně podívat, třeba si s některým z nich vzájemně padnete do oka a odvezete si domů chlupaté štěstí. Všichni pejsci od nás odcházejí s řádnou adopční smlouvou.
Jak pomoci: Stříhání psů, Inzerce psů, Manuální práce, Jiná
Adresa: Samota 133 79858 Čechy pod Kosířem - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám