Datum:
18.9.2016
WebID:
WJZ68Z

Anglický bulteriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bullteriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Cena: Nerozhoduje
Kraj: Středočeský
Okres: Kutná Hora

Popis

Bullteriér - hledáme domov pro tohohle úžasňáka. Jmenuje se Rony - je to x AB, je mu cca 5 let. Rony je vhodný pouze na zahradu kde bude mít přístup do vlastní boudy nebo kotce je to výborný hlídač. Miluje přítomnost lidí a drbání za ušima. Je to paličák, který potřebuje pevnou, ale laskavou ruku. Hledáme zkušeného majitele, který bude mít chuť s Ronym pracovat. Po pomalém seznámení snese psi i feny. O kočky nejeví zájem. Rony se nachází v Bull Azyl Čáslav.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám